
1 / 15
Augšējais režģis
SKU: MDV104281
45.00 €
Rakstīt WhatsApp| Marka | Nissan |
| Modelis | Qashqai |
| Gads | 2011 |
| Virsbūve | SUV |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.5L 81 kW |
| Dzinēja kods | K9K 430 |
| Nobraukums | 110 000 km |
| Krāsa | super white / 326 |
| VIN | SJNFCAJ10U2251112 |
| Ražotāja kods | 62310BR00A |
Kategorija: Augšējais režģis
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 12
Līdzīgas preces

Augšējais režģis
Nissan · Qashqai · 2009 · 1.5L
58.90 €MDV55516

Augšējais režģis
Nissan · Qashqai · 2010 · 1.6L 84kW
52.35 €MDV67576

Augšējais režģis
Nissan · Qashqai · 2014 · 1.2L 85kW
70.00 €MDV104046

Augšējais režģis
Nissan · Qashqai · 2007 · 1.6L 84kW
20.00 €MDV95712

Priekšējais bamperis
Nissan · Qashqai · 2009 · 1.5L 78kW
35.34 €MDV95371

Priekšējais bamperis
Nissan · Qashqai · 2007 · 1.6L 84kW
30.29 €MDV94177

