
1 / 6
Apakšspārns
SKU: MDV41389
20.20 €
Chat on WhatsApp| Make | Ford |
| Model | Mondeo MK IV |
| Year | 2014 |
| Body | Sedan |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 2.0L 103 kW |
| Engine code | UFBA |
| Mileage | 226 000 km |
| VIN | 1 |
| Mfr. code | 7S71A16115AH |
| OEM code | 0097A |
| Other codes | LKN0097A |
Category: Front wheel arch liner splash guards
Similar items

Apakšspārns
Ford · Mondeo MK IV · 2011 · 2.0L 103kW
15.15 €MDV49788

Apakšspārns
Ford · Mondeo MK IV · 2008 · 2.0L 103kW
15.15 €MDV92599

Apakšspārns
Ford · Mondeo MK IV · 2008 · 2.0L 103kW
15.15 €MDV92592

Apakšspārns
Ford · Mondeo MK IV · 2008 · 2.0L 103kW
15.15 €MDV92553

Apakšspārns
Ford · Mondeo MK IV · 2008 · 2.0L 103kW
15.15 €MDV92549

Apakšspārns
Ford · Mondeo MK IV · 2008 · 2.0L 103kW
15.15 €MDV92552



