
1 / 7
Citu veidu vadības bloki / moduļi
SKU: MDV49329
5.00 €
Chat on WhatsApp| Make | Audi |
| Model | A6 S6 C6 4F |
| Year | 2006 |
| Body | Sedan |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Automatic |
| Engine | 3.0L 165 kW |
| Engine code | BMK |
| Mileage | 153 000 km |
| Color | silbersee / LY7W |
| VIN | WAUZZZ4F76N149725 |
| Mfr. code | 4F0907280A |
| OEM code | F005S00102 |
| Other codes | 4F0910280 |
Category: Other control units/modules
Donor vehicle photos

1 / 11
Other parts from this car
Similar items

Citu veidu vadības bloki / moduļi
Audi · A6 S6 C6 4F · 2006 · 2.7L 132kW
5.00 €MDV105793

Citu veidu vadības bloki / moduļi
Audi · A6 S6 C6 4F · 2007 · 2.0L
5.00 €MDV66988

Citu veidu vadības bloki / moduļi
Audi · A6 S6 C6 4F · 2007 · 2.0L 1kW
5.00 €MDV29012

Citu veidu vadības bloki / moduļi
Audi · A6 S6 C6 4F · 2007 · 2.0L 1kW
5.00 €MDV28229

Citu veidu vadības bloki / moduļi
Audi · A6 S6 C6 4F · 2007 · 2.7L 132kW
5.00 €MDV3037

Citu veidu vadības bloki / moduļi
Audi · A6 S6 C6 4F · 2011 · 2.0L 125kW
5.00 €MDV94839
