
1 / 7
Dzinēja vadības bloks
SKU: MDV50065
25.50 €
Chat on WhatsApp| Make | Nissan |
| Model | Juke I F15 |
| Year | 2012 |
| Body | SUV / Off-Road |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.5L 110 kW |
| Engine code | K9K 410 |
| Mileage | 118 083 km |
| Color | gray / KAD |
| VIN | SJNFCAF15U6248704 |
| Mfr. code | S180067168A |
| OEM code | 23710BJ91B |
Category: Engine control unit/module
Donor vehicle photos

1 / 11
Similar items

Dzinēja vadības bloks
Nissan · Juke I F15 · 2011 · 1.6L 140kW
403.96 €MDV78205

Citu veidu vadības bloki / moduļi
Nissan · Juke I F15 · 2013 · 1.6L 140kW
5.00 €MDV84878

Citu veidu vadības bloki / moduļi
Nissan · Juke I F15 · 2011 · 1.6L
10.10 €MDV49365

Citu veidu vadības bloki / moduļi
Nissan · Juke I F15 · 2011 · 1.6L 140kW
10.10 €MDV78188

Degvielas sūkņa vadības bloks
Nissan · Juke I F15 · 2011 · 1.6L
10.10 €MDV49270

Gaisa kondicioniera vadības bloka modulis
Nissan · Juke I F15 · 2011 · 1.6L
15.15 €MDV49235









