
1 / 7
Dzinēja vadības bloks
SKU: MDV50065
25.50 €
Rakstīt WhatsApp| Marka | Nissan |
| Modelis | Juke I F15 |
| Gads | 2012 |
| Virsbūve | SUV |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.5L 110 kW |
| Dzinēja kods | K9K 410 |
| Nobraukums | 118 083 km |
| Krāsa | gray / KAD |
| VIN | SJNFCAF15U6248704 |
| Ražotāja kods | S180067168A |
| OEM kods | 23710BJ91B |
Kategorija: Dzinēja vadības bloks
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 11
Līdzīgas preces

Dzinēja vadības bloks
Nissan · Juke I F15 · 2011 · 1.6L 140kW
403.96 €MDV78205

Citu veidu vadības bloki / moduļi
Nissan · Juke I F15 · 2013 · 1.6L 140kW
5.00 €MDV84878

Citu veidu vadības bloki / moduļi
Nissan · Juke I F15 · 2011 · 1.6L
10.10 €MDV49365

Citu veidu vadības bloki / moduļi
Nissan · Juke I F15 · 2011 · 1.6L 140kW
10.10 €MDV78188

Degvielas sūkņa vadības bloks
Nissan · Juke I F15 · 2011 · 1.6L
10.10 €MDV49270

Gaisa kondicioniera vadības bloka modulis
Nissan · Juke I F15 · 2011 · 1.6L
15.15 €MDV49235









