
1 / 10
Pārslēgšanas mehanisms (kulisa)
SKU: MDV51495
20.20 €
Rakstīt WhatsApp| Marka | Nissan |
| Modelis | Juke I F15 |
| Gads | 2012 |
| Virsbūve | SUV |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.5L 110 kW |
| Dzinēja kods | K9K 410 |
| Nobraukums | 118 083 km |
| Krāsa | gray / KAD |
| VIN | SJNFCAF15U6248704 |
| Ražotāja kods | 341011KG0A |
Kategorija: Pārslēgšanas mehanisms (kulisa)
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 11
Līdzīgas preces

Pārslēgšanas mehanisms (kulisa)
Nissan · Juke I F15 · 2011 · 1.6L 140kW
25.25 €MDV87418

Pārslēgšanas mehanisms (kulisa)
Nissan · Juke I F15 · 2013 · 1.6L 140kW
20.20 €MDV82286

Pārslēgšanas mehanisms (kulisa)
Nissan · Juke I F15 · 2014 · 1.5L 81kW
20.40 €MDV88854

Ātrumu pārslēgšanas trose
Nissan · Juke I F15 · 2013 · 1.6L 140kW
20.20 €MDV82285

Degvielas sūknis
Nissan · Juke I F15 · 2012 · 1.5L 81kW
90.00 €MDV105735

Turbīna
Nissan · Juke I F15 · 2012 · 1.5L 81kW
90.00 €MDV105733









