
1 / 8
Vilkšanas cilpas vāciņš
SKU: MDV51835
5.00 €
Chat on WhatsApp| Make | Ford |
| Model | Mondeo MK IV |
| Year | 2008 |
| Body | Hatchback |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 2.0L 103 kW |
| Engine code | QXBA |
| Mileage | 167 000 km |
| Color | thunder / T6 |
| VIN | WFOEXXGBBE8Y74396 |
| Mfr. code | 7S7117A989A |
| OEM code | SP5697 |
| Other codes | M4738A |
Category: Front tow hook cap/cover
Donor vehicle photos

1 / 11
Similar items

Vilkšanas cilpas vāciņš
Ford · Mondeo MK IV · 2008 · 2.0L 103kW
10.10 €MDV24890

Vilkšanas cilpas vāciņš
Ford · Mondeo MK IV · 2009 · 2.0L 1kW
10.10 €MDV21340

Vilkšanas cilpas vāciņš
Ford · Mondeo MK IV · 2009 · 1.8L 74kW
10.20 €MDV50882

Vilkšanas cilpas vāciņš
Ford · Mondeo MK IV · 2010 · 2.0L 103kW
5.00 €MDV51803

Vilkšanas cilpas vāciņš
Ford · Mondeo MK IV · 2008 · 2.0L
5.00 €MDV51867

Priekšējais bamperis
Ford · Mondeo MK IV · 2008 · 2.0L 103kW
65.65 €MDV83292






