
1 / 9
Vakuuma vārsts
SKU: MDV52336
5.00 €
Chat on WhatsApp| Make | Volkswagen |
| Model | Golf V |
| Year | 2004 |
| Body | Hatchback |
| Fuel | Petrol |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 2.0L 110 kW |
| Engine code | BLX |
| Mileage | 134 000 km |
| Color | reflex silver / LA7W |
| VIN | WVWZZZ1KZ5B004144 |
| Mfr. code | 06D133517B |
| OEM code | 051133459A |
| Other codes | 2580126B |
Category: Vacuum valve
Donor vehicle photos

1 / 11
Other parts from this car
Similar items

Vakuuma vārsts
Volkswagen · Golf V · 2006 · 1.6L 85kW
10.00 €MDV5373

Ieplūdes kolektors
Volkswagen · Golf V · 2004 · 1.6L 85kW
20.20 €MDV12842

Ieplūdes kolektors
Volkswagen · Golf V · 2004 · 1.6L 85kW
15.15 €MDV15891

Ieplūdes kolektors
Volkswagen · Golf V · 2006 · 2.0L 55kW
15.15 €MDV57780

Interkūlera šļūtene (-es) / caurule (-es)
Volkswagen · Golf V · 2006 · 1.9L 85kW
10.10 €MDV23896

Ieplūdes kolektors
Volkswagen · Golf V · 2004 · 1.6L 85kW
10.10 €MDV29782
