
1 / 9
Vakuuma vārsts
SKU: MDV52336
5.00 €
Rakstīt WhatsApp| Marka | Volkswagen |
| Modelis | Golf V |
| Gads | 2004 |
| Virsbūve | Hečbeks |
| Degviela | Benzīns |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 2.0L 110 kW |
| Dzinēja kods | BLX |
| Nobraukums | 134 000 km |
| Krāsa | reflex silver / LA7W |
| VIN | WVWZZZ1KZ5B004144 |
| Ražotāja kods | 06D133517B |
| OEM kods | 051133459A |
| Citi kodi | 2580126B |
Kategorija: Vakuuma vārsts
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 11
Citas detaļas no šī auto
Līdzīgas preces

Vakuuma vārsts
Volkswagen · Golf V · 2006 · 1.6L 85kW
10.00 €MDV5373

Ieplūdes kolektors
Volkswagen · Golf V · 2004 · 1.6L 85kW
20.20 €MDV12842

Ieplūdes kolektors
Volkswagen · Golf V · 2004 · 1.6L 85kW
15.15 €MDV15891

Ieplūdes kolektors
Volkswagen · Golf V · 2006 · 2.0L 55kW
15.15 €MDV57780

Interkūlera šļūtene (-es) / caurule (-es)
Volkswagen · Golf V · 2006 · 1.9L 85kW
10.10 €MDV23896

Ieplūdes kolektors
Volkswagen · Golf V · 2004 · 1.6L 85kW
10.10 €MDV29782
