
1 / 9
Ģenerators
SKU: MDV53774
20.20 €
Chat on WhatsApp| Make | Renault |
| Model | Megane II |
| Year | 2007 |
| Body | Estate / Wagon |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.5L 63 kW |
| Engine code | K9K 724 |
| Mileage | 123 000 km |
| Color | noir / NV676 |
| VIN | VF1KMSFC538237291 |
| Mfr. code | 8200667614 |
| OEM code | 2543564A |
| Other codes | TG11C066 |
Category: Generator/alternator
Donor vehicle photos

1 / 11
Similar items

Ģenerators
Renault · Megane II · 2006 · 1.9L 96kW
15.15 €MDV24735

Ģenerators
Renault · Megane II · 2006 · 1.9L 96kW
15.15 €MDV48368

Ģenerators
Renault · Megane II · 2004 · 1.5L 74kW
10.10 €MDV33690

Ģeneratora stiprinājums
Renault · Megane II · 2007 · 1.4L 72kW
10.10 €MDV35483

Dzinējs
Renault · Megane II · 2006 · 1.6L 83kW
500.00 €MDV81736

Starteris
Renault · Megane II · 2007 · 1.4L 72kW
15.15 €MDV35249
