
1 / 9
Stūres ass dekoratīvā apdare
SKU: MDV5676
5.00 €
Chat on WhatsApp| Make | Audi |
| Model | A6 S6 C5 4B |
| Year | 1999 |
| Body | Estate / Wagon |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 2.5L 110 kW |
| Engine code | AFB6875 |
| Mileage | 241 000 km |
| VIN | WAUZZZ4BZXN092578 |
| Mfr. code | 4B1953516A |
| OEM code | 4B1953512A |
Category: Steering wheel column trim
Donor vehicle photos

1 / 10
Similar items

Stikla tīrītāja vadības pogas kātiņš
Audi · A6 S6 C5 4B · 1999 · 1.9L 81kW
15.15 €MDV40599

Aizkars
Audi · A6 S6 C5 4B · 1999 · 2.5L 110kW
20.20 €MDV41549

Aizkars
Audi · A6 S6 C5 4B · 2003 · 1.9L 96kW
10.10 €MDV89348

Dzinēja pārsega attaisīšanas rokturītis
Audi · A6 S6 C5 4B · 1999 · 2.5L 110kW
5.00 €MDV5436

Parkošanas (PDC) vadības bloks
Audi · A6 S6 C5 4B · 2003 · 3.0L 162kW
10.10 €MDV19672

Dzinēja pārsega skaņas izolācija
Audi · A6 S6 C5 4B · 2004 · 1.9L
10.10 €MDV82686










