
1 / 9
Stūres ass dekoratīvā apdare
SKU: MDV5676
5.00 €
Написать в WhatsApp| Марка | Audi |
| Модель | A6 S6 C5 4B |
| Год | 1999 |
| Кузов | Универсал |
| Топливо | Дизельное топливо |
| КПП | Механическая |
| Двигатель | 2.5L 110 kW |
| Код двигателя | AFB6875 |
| Пробег | 241 000 км |
| VIN | WAUZZZ4BZXN092578 |
| Код произв. | 4B1953516A |
| OEM код | 4B1953512A |
Категория: Отделка рулевой оси
Фото донорского авто

1 / 10
Похожие товары

Stikla tīrītāja vadības pogas kātiņš
Audi · A6 S6 C5 4B · 1999 · 1.9L 81kW
15.15 €MDV40599

Aizkars
Audi · A6 S6 C5 4B · 1999 · 2.5L 110kW
20.20 €MDV41549

Aizkars
Audi · A6 S6 C5 4B · 2003 · 1.9L 96kW
10.10 €MDV89348

Dzinēja pārsega attaisīšanas rokturītis
Audi · A6 S6 C5 4B · 1999 · 2.5L 110kW
5.00 €MDV5436

Parkošanas (PDC) vadības bloks
Audi · A6 S6 C5 4B · 2003 · 3.0L 162kW
10.10 €MDV19672

Dzinēja pārsega skaņas izolācija
Audi · A6 S6 C5 4B · 2004 · 1.9L
10.10 €MDV82686










