
1 / 6
Solenoīda vārsts
SKU: MDV59547
5.00 €
Chat on WhatsApp| Make | Audi |
| Model | A8 S8 D3 4E |
| Year | 2004 |
| Body | Sedan |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Automatic |
| Engine | 3.0L 171 kW |
| Engine code | ASB |
| Mileage | 143 000 km |
| Color | austerngrau / LZ7Q |
| VIN | WAUZZZ4E94N023192 |
| Mfr. code | 059906628A |
| OEM code | APG12V |
| Other codes | 72290315 |
Category: Turbo solenoid valve
Donor vehicle photos

1 / 11
Similar items

Dzinējs
Audi · A8 S8 D3 4E · 2007 · 3.0L 171kW
650.00 €MDV82667

Starteris
Audi · A8 S8 D3 4E · 2004 · 3.0L 171kW
10.10 €MDV59436

Gaisa kondicioniera kompresors (sūknis)
Audi · A8 S8 D3 4E · 2007 · 3.0L 171kW
151.49 €MDV83291

Autonomā apsilde ("Webasto")
Audi · A8 S8 D3 4E · 2004 · 3.0L 171kW
40.00 €MDV59954

Aizmugurējais reduktors
Audi · A8 S8 D3 4E · 2004 · 3.0L 171kW
25.00 €MDV59673

Dzinēja vadu instalācija
Audi · A8 S8 D3 4E · 2004 · 3.0L 171kW
58.31 €MDV59529






