
1 / 7
Drošinātāju bloks
SKU: MDV60509
5.00 €
Chat on WhatsApp| Make | Audi |
| Model | A3 S3 A3 Sportback 8P |
| Year | 2006 |
| Body | Hatchback |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Automatic |
| Engine | 2.0L 103 kW |
| Engine code | BKD |
| Mileage | 160 000 km |
| Color | silbersee / Y7W |
| VIN | WAUZZZ8P57A111048 |
| Mfr. code | 1K0937125A |
| OEM code | 017183071 |
| Other codes | 1717 |
Category: Fuse module
Donor vehicle photos

1 / 11
Similar items

Drošinātāju bloks
Audi · A3 S3 A3 Sportback 8P · 2007 · 2.0L 103kW
5.00 €MDV60785

Drošinātāju bloks
Audi · A3 S3 A3 Sportback 8P · 2009 · 1.9L
5.00 €MDV44867
Gaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā)
Audi · A3 S3 A3 Sportback 8P · 2004 · 2.0L
30.00 €MDV104650
Gaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā)
Audi · A3 S3 A3 Sportback 8P · 2006 · 2.0L 103kW
45.00 €MDV104829
Stūres leņķa sensors
Audi · A3 S3 A3 Sportback 8P · 2010 · 1.6L
60.00 €MDV104701
Parkošanas (PDC) vadības bloks
Audi · A3 S3 A3 Sportback 8P · 2009 · 2.0L
200.00 €MDV104825



