
1 / 7
Drošinātāju bloks
SKU: MDV60509
5.00 €
Rakstīt WhatsApp| Marka | Audi |
| Modelis | A3 S3 A3 Sportback 8P |
| Gads | 2006 |
| Virsbūve | Hečbeks |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Automātiski |
| Dzinējs | 2.0L 103 kW |
| Dzinēja kods | BKD |
| Nobraukums | 160 000 km |
| Krāsa | silbersee / Y7W |
| VIN | WAUZZZ8P57A111048 |
| Ražotāja kods | 1K0937125A |
| OEM kods | 017183071 |
| Citi kodi | 1717 |
Kategorija: Drošinātāju bloks
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 11
Līdzīgas preces

Drošinātāju bloks
Audi · A3 S3 A3 Sportback 8P · 2007 · 2.0L 103kW
5.00 €MDV60785

Drošinātāju bloks
Audi · A3 S3 A3 Sportback 8P · 2009 · 1.9L
5.00 €MDV44867

Antenas pastiprinātājs
Audi · A3 S3 A3 Sportback 8P · 2010 · 2.0L 103kW
5.00 €MDV105810

Zemo frekvenču skaļrunis
Audi · A3 S3 A3 Sportback 8P · 2005 · 2.0L
15.00 €MDV105192

Signalizācijas vadības bloks
Audi · A3 S3 A3 Sportback 8P · 2009 · 2.0L
5.00 €MDV83966

Antenas pastiprinātājs
Audi · A3 S3 A3 Sportback 8P · 2012 · 1.6L 77kW
5.00 €MDV66029



