
1 / 5
Gaisa vārsta motoriņš
SKU: MDV64746
10.10 €
Chat on WhatsApp| Make | Mini |
| Model | Paceman (R61) |
| Year | 2013 |
| Body | Hatchback |
| Fuel | Petrol |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.6L 140 kW |
| Engine code | N18 B16 A |
| Mileage | 124 000 km |
| Color | crystal silver / B12 |
| VIN | WMWSS720X0WN50986 |
| Mfr. code | 9286871 |
| OEM code | T1025902V |
| Other codes | HAD36005A |
Category: Air flap motor/actuator
Donor vehicle photos

1 / 12
Similar items

Gaisa vārsta motoriņš
Mini · Paceman (R61) · 2013 · 1.6L 140kW
15.15 €MDV65892

Mazā radiatora ventilatora reostats
Mini · Paceman (R61) · 2013 · 1.6L 140kW
20.20 €MDV64884

Mazā radiatora ventilators
Mini · Paceman (R61) · 2013 · 1.6L 140kW
20.20 €MDV66572

Mehāniska 6 ātrumu pārnesumkārba
Mini · Paceman (R61) · 2013 · 1.6L 140kW
504.95 €MDV65274

Priekšējais detaļu komplekts
Mini · Paceman (R61) · 2013 · 1.6L 140kW
1110.89 €MDV71466

Radio / CD/DVD atskaņotājs / navigācija
Mini · Paceman (R61) · 2013 · 1.6L 140kW
73.63 €MDV64765







