
1 / 5
Gaisa vārsta motoriņš
SKU: MDV64746
10.10 €
Rakstīt WhatsApp| Marka | Mini |
| Modelis | Paceman (R61) |
| Gads | 2013 |
| Virsbūve | Hečbeks |
| Degviela | Benzīns |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.6L 140 kW |
| Dzinēja kods | N18 B16 A |
| Nobraukums | 124 000 km |
| Krāsa | crystal silver / B12 |
| VIN | WMWSS720X0WN50986 |
| Ražotāja kods | 9286871 |
| OEM kods | T1025902V |
| Citi kodi | HAD36005A |
Kategorija: Gaisa vārsta motoriņš
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 12
Līdzīgas preces

Gaisa vārsta motoriņš
Mini · Paceman (R61) · 2013 · 1.6L 140kW
15.15 €MDV65892

Mazā radiatora ventilatora reostats
Mini · Paceman (R61) · 2013 · 1.6L 140kW
20.20 €MDV64884

Mazā radiatora ventilators
Mini · Paceman (R61) · 2013 · 1.6L 140kW
20.20 €MDV66572

Mehāniska 6 ātrumu pārnesumkārba
Mini · Paceman (R61) · 2013 · 1.6L 140kW
504.95 €MDV65274

Priekšējais detaļu komplekts
Mini · Paceman (R61) · 2013 · 1.6L 140kW
1110.89 €MDV71466

Radio / CD/DVD atskaņotājs / navigācija
Mini · Paceman (R61) · 2013 · 1.6L 140kW
73.63 €MDV64765







