
1 / 7
Gaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā)
SKU: MDV66257
10.10 €
Chat on WhatsApp| Make | Volkswagen |
| Model | Touran II |
| Year | 2011 |
| Body | MPV / Minivan |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.6L 77 kW |
| Engine code | CAYC |
| Mileage | 161 559 km |
| Color | reflex silver / LA7W |
| VIN | WVGZZZ1TZBW096466 |
| Mfr. code | 7N0907426K |
Category: Climate control unit
Donor vehicle photos

1 / 11
Similar items
Gaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā)
Volkswagen · Touran II · 2011 · 1.6L 77kW
20.20 €MDV73598

Gaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā)
Volkswagen · Touran II · 2011 · 1.6L 77kW
5.00 €MDV102989

ESP (stabilizēšanas sistēmas) slēdzis
Volkswagen · Touran II · 2011 · 1.6L
10.10 €MDV31577

Radio / CD/DVD atskaņotājs / navigācija
Volkswagen · Touran II · 2010 · 1.6L 77kW
20.20 €MDV47472

Radio / CD/DVD atskaņotājs / navigācija
Volkswagen · Touran II · 2011 · 1.6L 77kW
15.15 €MDV73902

Kvēlsveču relejs
Volkswagen · Touran II · 2011 · 1.6L 77kW
5.00 €MDV102710



