
1 / 7
Gaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā)
SKU: MDV66257
10.10 €
Написать в WhatsApp| Марка | Volkswagen |
| Модель | Touran II |
| Год | 2011 |
| Кузов | Минивэн |
| Топливо | Дизельное топливо |
| КПП | Механическая |
| Двигатель | 1.6L 77 kW |
| Код двигателя | CAYC |
| Пробег | 161 559 км |
| Цвет | reflex silver / LA7W |
| VIN | WVGZZZ1TZBW096466 |
| Код произв. | 7N0907426K |
Фото донорского авто

1 / 11
Похожие товары
Gaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā)
Volkswagen · Touran II · 2011 · 1.6L 77kW
20.20 €MDV73598

Gaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā)
Volkswagen · Touran II · 2011 · 1.6L 77kW
5.00 €MDV102989

ESP (stabilizēšanas sistēmas) slēdzis
Volkswagen · Touran II · 2011 · 1.6L
10.10 €MDV31577

Radio / CD/DVD atskaņotājs / navigācija
Volkswagen · Touran II · 2010 · 1.6L 77kW
20.20 €MDV47472

Radio / CD/DVD atskaņotājs / navigācija
Volkswagen · Touran II · 2011 · 1.6L 77kW
15.15 €MDV73902

Kvēlsveču relejs
Volkswagen · Touran II · 2011 · 1.6L 77kW
5.00 €MDV102710



