1 / 8
Dzinēja vadības bloks
SKU: MDV69294
50.50 €
Chat on WhatsApp| Make | Audi |
| Model | A4 S4 B6 8E 8H |
| Year | 2003 |
| Body | Sedan |
| Fuel | Petrol |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 2.0L 110 kW |
| Engine code | AWA |
| Mileage | 166 000 km |
| Color | silbersee / LY7W |
| VIN | WAUZZZ8E33A376012 |
| Mfr. code | 1039S01972 |
| OEM code | 8E0906018K |
| Other codes | 01417763689 |
Category: Engine control unit/module
Donor vehicle photos

1 / 11
Similar items

Komforta modulis
Audi · A4 S4 B6 8E 8H · 2003 · 1.9L 74kW
30.29 €MDV88276

Parkošanas (PDC) vadības bloks
Audi · A4 S4 B6 8E 8H · 2004 · 1.9L 96kW
10.10 €MDV34949

Gaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā)
Audi · A4 S4 B6 8E 8H · 2002 · 1.8L
25.25 €MDV82231

Degvielas inžektoru - sprauslu vadības bloks
Audi · A4 S4 B6 8E 8H · 2003 · 1.9L 77kW
5.00 €MDV95095

Signalizācijas vadības bloks
Audi · A4 S4 B6 8E 8H · 2004 · 3.0L 162kW
5.00 €MDV14028

Signalizācijas vadības bloks
Audi · A4 S4 B6 8E 8H · 2003 · 2.0L 110kW
5.00 €MDV42715