1 / 8
Dzinēja vadības bloks
SKU: MDV69294
50.50 €
Написать в WhatsApp| Марка | Audi |
| Модель | A4 S4 B6 8E 8H |
| Год | 2003 |
| Кузов | Седан |
| Топливо | Бензин |
| КПП | Механическая |
| Двигатель | 2.0L 110 kW |
| Код двигателя | AWA |
| Пробег | 166 000 км |
| Цвет | silbersee / LY7W |
| VIN | WAUZZZ8E33A376012 |
| Код произв. | 1039S01972 |
| OEM код | 8E0906018K |
| Другие коды | 01417763689 |
Категория: Блок управления двигателя
Фото донорского авто

1 / 11
Похожие товары

Komforta modulis
Audi · A4 S4 B6 8E 8H · 2003 · 1.9L 74kW
30.29 €MDV88276

Parkošanas (PDC) vadības bloks
Audi · A4 S4 B6 8E 8H · 2004 · 1.9L 96kW
10.10 €MDV34949

Gaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā)
Audi · A4 S4 B6 8E 8H · 2002 · 1.8L
25.25 €MDV82231

Degvielas inžektoru - sprauslu vadības bloks
Audi · A4 S4 B6 8E 8H · 2003 · 1.9L 77kW
5.00 €MDV95095

Signalizācijas vadības bloks
Audi · A4 S4 B6 8E 8H · 2004 · 3.0L 162kW
5.00 €MDV14028

Signalizācijas vadības bloks
Audi · A4 S4 B6 8E 8H · 2003 · 2.0L 110kW
5.00 €MDV42715