
1 / 6
Solenoīda vārsts
SKU: MDV71138
5.00 €
Chat on WhatsApp| Make | Volkswagen |
| Model | Tiguan |
| Year | 2009 |
| Body | SUV / Off-Road |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 2.0L 103 kW |
| Engine code | CBAB |
| Mileage | 170 312 km |
| Color | reflex silver / LA7W |
| VIN | WVGZZZ5NZAW053273 |
| Mfr. code | 1K0906283A |
Category: Turbo solenoid valve
Donor vehicle photos

1 / 12
Similar items

Starteris
Volkswagen · Tiguan · 2009 · 2.0L 103kW
10.10 €MDV71123

Starteris
Volkswagen · Tiguan · 2008 · 2.0L 103kW
10.00 €MDV59722

Priekšējais dubļusargs
Volkswagen · Tiguan · 2008 · 2.0L 103kW
10.10 €MDV94959

Priekšējais dubļusargs
Volkswagen · Tiguan · 2008 · 2.0L 103kW
10.10 €MDV94873

Pārnesumkārbas reduktors / razdatka
Volkswagen · Tiguan · 2008 · 2.0L 103kW
100.79 €MDV59625

Mehāniska 6 ātrumu pārnesumkārba
Volkswagen · Tiguan · 2008 · 2.0L 103kW
249.98 €MDV59533





