
1 / 5
Solenoīda vārsts
SKU: MDV73379
5.00 €
Chat on WhatsApp| Make | Volkswagen |
| Model | PASSAT B6 |
| Year | 2009 |
| Body | Sedan |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 2.0L 81 kW |
| Engine code | CBDC |
| Mileage | 163 192 km |
| Color | reflex silver / LA7W |
| VIN | WVWZZZ3CZAP006702 |
| Mfr. code | 1K0906627A |
| OEM code | 07T213 |
| Other codes | 70086800 |
Category: Turbo solenoid valve
Donor vehicle photos

1 / 12
Similar items

Solenoīda vārsts
Volkswagen · PASSAT B6 · 2010 · 2.0L 125kW
5.00 €MDV67321

Vakuumsistēmas daļa (-s) (turbīnas)
Volkswagen · PASSAT B6 · 2008 · 2.0L 103kW
20.20 €MDV79200

Vakuumsistēmas daļa (-s) (turbīnas)
Volkswagen · PASSAT B6 · 2007 · 2.0L 103kW
15.15 €MDV79204

Turbīna
Volkswagen · PASSAT B6 · 2010 · 2.0L 103kW
131.28 €MDV71185

Starteris
Volkswagen · PASSAT B6 · 2009 · 2.0L 103kW
10.10 €MDV17081

Starteris
Volkswagen · PASSAT B6 · 2009 · 2.0L 147kW
25.25 €MDV92317

