
1 / 5
Solenoīda vārsts
SKU: MDV73379
5.00 €
Rakstīt WhatsApp| Marka | Volkswagen |
| Modelis | PASSAT B6 |
| Gads | 2009 |
| Virsbūve | Sedans |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 2.0L 81 kW |
| Dzinēja kods | CBDC |
| Nobraukums | 163 192 km |
| Krāsa | reflex silver / LA7W |
| VIN | WVWZZZ3CZAP006702 |
| Ražotāja kods | 1K0906627A |
| OEM kods | 07T213 |
| Citi kodi | 70086800 |
Kategorija: Solenoīda vārsts
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 12
Līdzīgas preces

Solenoīda vārsts
Volkswagen · PASSAT B6 · 2010 · 2.0L 125kW
5.00 €MDV67321

Vakuumsistēmas daļa (-s) (turbīnas)
Volkswagen · PASSAT B6 · 2008 · 2.0L 103kW
20.20 €MDV79200

Vakuumsistēmas daļa (-s) (turbīnas)
Volkswagen · PASSAT B6 · 2007 · 2.0L 103kW
15.15 €MDV79204

Turbīna
Volkswagen · PASSAT B6 · 2010 · 2.0L 103kW
131.28 €MDV71185

Starteris
Volkswagen · PASSAT B6 · 2009 · 2.0L 103kW
10.10 €MDV17081

Starteris
Volkswagen · PASSAT B6 · 2009 · 2.0L 147kW
25.25 €MDV92317

