
1 / 6
Solenoīda vārsts
SKU: MDV67321
5.00 €
Rakstīt WhatsApp| Marka | Volkswagen |
| Modelis | PASSAT B6 |
| Gads | 2010 |
| Virsbūve | Universāls |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 2.0L 125 kW |
| Dzinēja kods | CBBB |
| Nobraukums | 123 965 km |
| Krāsa | reflex silver / LA7W |
| VIN | WVWZZZ3CZAE149697 |
| Ražotāja kods | 1K0906283A |
Kategorija: Solenoīda vārsts
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 11
Līdzīgas preces

Solenoīda vārsts
Volkswagen · PASSAT B6 · 2009 · 2.0L 81kW
5.00 €MDV73379

Vakuumsistēmas daļa (-s) (turbīnas)
Volkswagen · PASSAT B6 · 2008 · 2.0L 103kW
20.20 €MDV79200

Vakuumsistēmas daļa (-s) (turbīnas)
Volkswagen · PASSAT B6 · 2007 · 2.0L 103kW
15.15 €MDV79204

Turbīna
Volkswagen · PASSAT B6 · 2010 · 2.0L 103kW
131.28 €MDV71185

Starteris
Volkswagen · PASSAT B6 · 2009 · 2.0L 103kW
10.10 €MDV17081

Starteris
Volkswagen · PASSAT B6 · 2009 · 2.0L 147kW
25.25 €MDV92317







