
1 / 5
Dzesēšanas šķidruma izplešanās tvertne
SKU: MDV73287
5.00 €
Rakstīt WhatsApp| Marka | Volkswagen |
| Modelis | PASSAT B6 |
| Gads | 2009 |
| Virsbūve | Sedans |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 2.0L 81 kW |
| Dzinēja kods | CBDC |
| Nobraukums | 163 192 km |
| Krāsa | reflex silver / LA7W |
| VIN | WVWZZZ3CZAP006702 |
| Ražotāja kods | 1K0121407A |
Kategorija: Dzesēšanas šķidruma izplešanās tvertne
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 12
Līdzīgas preces

Dzesēšanas šķidruma izplešanās tvertne
Volkswagen · PASSAT B6 · 2007 · 2.0L 103kW
10.10 €MDV17354

Dzesēšanas šķidruma izplešanās tvertne
Volkswagen · PASSAT B6 · 2008 · 2.0L 103kW
5.00 €MDV44135

Dzesēšanas šķidruma izplešanās tvertne
Volkswagen · PASSAT B6 · 2008 · 1.9L 77kW
5.00 €MDV61022

Dzesēšanas šķidruma izplešanās tvertne
Volkswagen · PASSAT B6 · 2007 · 1.9L 77kW
5.00 €MDV60910

Elektrisks radiatoru ventilators
Volkswagen · PASSAT B6 · 2008 · 1.9L 77kW
20.00 €MDV60592

Elektrisks radiatoru ventilators
Volkswagen · PASSAT B6 · 2007 · 2.0L 125kW
20.20 €MDV16193

