
1 / 10
Glāžu turētājs
SKU: MDV74492
50.50 €
Chat on WhatsApp| Make | Jaguar |
| Model | XJ X351 |
| Year | 2011 |
| Body | Sedan |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Automatic |
| Engine | 3.0L 180 kW |
| Engine code | 306DT |
| Mileage | 103 259 km |
| Color | ultimate black / PEL |
| VIN | SAJAC1223ANV03799 |
| Mfr. code | F048196AC |
| OEM code | D1B1A |
| Other codes | AW93F048196A |
Category: Cup holder
Donor vehicle photos

1 / 12
Similar items

Stūre
Jaguar · XJ X351 · 2011 · 3.0L 180kW
50.50 €MDV70407

Drošības spilvenu komplekts
Jaguar · XJ X351 · 2011 · 3.0L 180kW
201.98 €MDV70239

Priekšpusē dekoratīvās apdares lenta
Jaguar · XJ X351 · 2011 · 3.0L 180kW
25.25 €MDV68387

Priekšpusē skaļruņa dekoratīvā apdare
Jaguar · XJ X351 · 2011 · 3.0L 180kW
20.20 €MDV68388

Aizmugurējais apakšspārns
Jaguar · XJ X351 · 2011 · 3.0L 180kW
15.15 €MDV92600

Spogulis (elektriski vadāms)
Jaguar · XJ X351 · 2011 · 3.0L 180kW
60.60 €MDV71037







