
1 / 10
Glāžu turētājs
SKU: MDV74492
50.50 €
Написать в WhatsApp| Марка | Jaguar |
| Модель | XJ X351 |
| Год | 2011 |
| Кузов | Седан |
| Топливо | Дизельное топливо |
| КПП | Автоматическая |
| Двигатель | 3.0L 180 kW |
| Код двигателя | 306DT |
| Пробег | 103 259 км |
| Цвет | ultimate black / PEL |
| VIN | SAJAC1223ANV03799 |
| Код произв. | F048196AC |
| OEM код | D1B1A |
| Другие коды | AW93F048196A |
Категория: Держатель чашки
Фото донорского авто

1 / 12
Похожие товары

Stūre
Jaguar · XJ X351 · 2011 · 3.0L 180kW
50.50 €MDV70407

Drošības spilvenu komplekts
Jaguar · XJ X351 · 2011 · 3.0L 180kW
201.98 €MDV70239

Priekšpusē dekoratīvās apdares lenta
Jaguar · XJ X351 · 2011 · 3.0L 180kW
25.25 €MDV68387

Priekšpusē skaļruņa dekoratīvā apdare
Jaguar · XJ X351 · 2011 · 3.0L 180kW
20.20 €MDV68388

Aizmugurējais apakšspārns
Jaguar · XJ X351 · 2011 · 3.0L 180kW
15.15 €MDV92600

Spogulis (elektriski vadāms)
Jaguar · XJ X351 · 2011 · 3.0L 180kW
60.60 €MDV71037







