
1 / 6
Bampera apakšas aizsargs
SKU: MDV76824
15.15 €
Chat on WhatsApp| Make | Nissan |
| Model | Qashqai+2 |
| Year | 2010 |
| Body | SUV / Off-Road |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.5L 81 kW |
| Engine code | K9K 430 |
| Mileage | 165 246 km |
| Color | titanium / KAQ |
| VIN | SJNJCAJ10U7039786 |
| Mfr. code | NMSAN |
| OEM code | 75892BR00A |
Category: Front bumper skid plate/under tray
Donor vehicle photos

1 / 12
Similar items

Dzinēja apakšas aizsargs (priekšdaļā)
Nissan · Qashqai+2 · 2010 · 1.5L 78kW
10.10 €MDV38647

Augšējais režģis
Nissan · Qashqai+2 · 2010 · 1.6L
60.00 €MDV105166

Spārns
Nissan · Qashqai+2 · 2013 · 1.6L 96kW
35.34 €MDV82689

Vilkšanas cilpas vāciņš
Nissan · Qashqai+2 · 2009 · 1.5L 78kW
10.10 €MDV66558

Spārns
Nissan · Qashqai+2 · 2010 · 1.5L 78kW
35.34 €MDV30968

Apakšspārns
Nissan · Qashqai+2 · 2010 · 1.5L 81kW
35.34 €MDV92629

