
1 / 6
Bampera apakšas aizsargs
SKU: MDV76824
15.15 €
Rakstīt WhatsApp| Marka | Nissan |
| Modelis | Qashqai+2 |
| Gads | 2010 |
| Virsbūve | SUV |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.5L 81 kW |
| Dzinēja kods | K9K 430 |
| Nobraukums | 165 246 km |
| Krāsa | titanium / KAQ |
| VIN | SJNJCAJ10U7039786 |
| Ražotāja kods | NMSAN |
| OEM kods | 75892BR00A |
Kategorija: Bampera apakšas aizsargs
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 12
Līdzīgas preces

Dzinēja apakšas aizsargs (priekšdaļā)
Nissan · Qashqai+2 · 2010 · 1.5L 78kW
10.10 €MDV38647

Augšējais režģis
Nissan · Qashqai+2 · 2010 · 1.6L
60.00 €MDV105166

Spārns
Nissan · Qashqai+2 · 2013 · 1.6L 96kW
35.34 €MDV82689

Vilkšanas cilpas vāciņš
Nissan · Qashqai+2 · 2009 · 1.5L 78kW
10.10 €MDV66558

Spārns
Nissan · Qashqai+2 · 2010 · 1.5L 78kW
35.34 €MDV30968

Apakšspārns
Nissan · Qashqai+2 · 2010 · 1.5L 81kW
35.34 €MDV92629

