
1 / 7
Kvēlsveču relejs
SKU: MDV75025
5.00 €
Rakstīt WhatsApp| Marka | Nissan |
| Modelis | Qashqai+2 |
| Gads | 2010 |
| Virsbūve | SUV |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.5L 81 kW |
| Dzinēja kods | K9K 430 |
| Nobraukums | 165 246 km |
| Krāsa | titanium / KAQ |
| VIN | SJNJCAJ10U7039786 |
| Ražotāja kods | 8200558438A |
Kategorija: Kvēlsveču relejs
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 12
Līdzīgas preces

Kameras vadības bloka modulis
Nissan · Qashqai+2 · 2013 · 1.6L 96kW
10.10 €MDV84846

Gaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā)
Nissan · Qashqai+2 · 2009 · 1.5L 78kW
10.10 €MDV66283

Gaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā)
Nissan · Qashqai+2 · 2011 · 2.0L 110kW
10.10 €MDV76544

Pārnesumkārbas vadības bloks
Nissan · Qashqai+2 · 2013 · 1.6L 96kW
10.10 €MDV84808

Citu veidu vadības bloki / moduļi
Nissan · Qashqai+2 · 2013 · 1.6L 96kW
10.10 €MDV84773

Signalizācijas vadības bloks
Nissan · Qashqai+2 · 2013 · 1.6L 96kW
5.00 €MDV84748


