
1 / 7
Kvēlsveču relejs
SKU: MDV75025
5.00 €
Написать в WhatsApp| Марка | Nissan |
| Модель | Qashqai+2 |
| Год | 2010 |
| Кузов | Внедорожник |
| Топливо | Дизельное топливо |
| КПП | Механическая |
| Двигатель | 1.5L 81 kW |
| Код двигателя | K9K 430 |
| Пробег | 165 246 км |
| Цвет | titanium / KAQ |
| VIN | SJNJCAJ10U7039786 |
| Код произв. | 8200558438A |
Категория: Реле подогрева свеч
Фото донорского авто

1 / 12
Похожие товары

Kameras vadības bloka modulis
Nissan · Qashqai+2 · 2013 · 1.6L 96kW
10.10 €MDV84846

Gaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā)
Nissan · Qashqai+2 · 2009 · 1.5L 78kW
10.10 €MDV66283

Gaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā)
Nissan · Qashqai+2 · 2011 · 2.0L 110kW
10.10 €MDV76544

Pārnesumkārbas vadības bloks
Nissan · Qashqai+2 · 2013 · 1.6L 96kW
10.10 €MDV84808

Citu veidu vadības bloki / moduļi
Nissan · Qashqai+2 · 2013 · 1.6L 96kW
10.10 €MDV84773

Signalizācijas vadības bloks
Nissan · Qashqai+2 · 2013 · 1.6L 96kW
5.00 €MDV84748


