
1 / 6
Apakšspārns
SKU: MDV92629
35.34 €
Написать в WhatsApp| Марка | Nissan |
| Модель | Qashqai+2 |
| Год | 2010 |
| Кузов | Внедорожник |
| Топливо | Дизельное топливо |
| КПП | Механическая |
| Двигатель | 1.5L 81 kW |
| Код двигателя | K9K 430 |
| Пробег | 165 246 км |
| Цвет | titanium / KAQ |
| VIN | SJNJCAJ10U7039786 |
| Код произв. | 63841BR00A |
Категория: Подкрылок
Фото донорского авто

1 / 12
Похожие товары

Spārns
Nissan · Qashqai+2 · 2013 · 1.6L 96kW
35.34 €MDV82689

Spārns
Nissan · Qashqai+2 · 2010 · 1.5L 78kW
35.34 €MDV30968

Augšējais režģis
Nissan · Qashqai+2 · 2010 · 1.6L
60.00 €MDV105166

Vilkšanas cilpas vāciņš
Nissan · Qashqai+2 · 2009 · 1.5L 78kW
10.10 €MDV66558

Bampera apakšas aizsargs
Nissan · Qashqai+2 · 2010 · 1.5L 81kW
15.15 €MDV76824

Priekšējais bamperis
Nissan · Qashqai+2 · 2010 · 1.5L 81kW
90.89 €MDV75332
