
1 / 10
Priekšējais bamperis
SKU: MDV78183
333.26 €
Chat on WhatsApp| Make | Ford |
| Model | Kuga I |
| Year | 2010 |
| Body | SUV / Off-Road |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 2.0L 100 kW |
| Engine code | G6DG |
| Mileage | 157 000 km |
| Color | moondust silver / 58 |
| VIN | WF0RXXGCDRAT35746 |
| Mfr. code | LKN0097A |
| OEM code | 8V4117C749A |
Category: Front bumper
Donor vehicle photos

1 / 11
Similar items

Priekšējais bamperis
Ford · Kuga I · 2011 · 2.0L 120kW
403.96 €MDV68687

Priekšējais bamperis
Ford · Kuga I · 2009 · 2.0L 100kW
300.00 €MDV103926

Priekšējais bamperis
Ford · Kuga I · 2009 · 2.0L
300.00 €MDV99981

Augšējais režģis
Ford · Kuga I · 2010 · 2.0L 100kW
25.25 €MDV82889

Augšējais režģis
Ford · Kuga I · 2009 · 2.0L 100kW
25.25 €MDV84992

Augšējais režģis
Ford · Kuga I · 2009 · 2.0L 100kW
40.39 €MDV82427





