
1 / 9
Rokturu komplekts
SKU: MDV80221
70.70 €
Chat on WhatsApp| Make | Renault |
| Model | Clio III |
| Year | 2011 |
| Body | Hatchback |
| Fuel | Petrol |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.2L 55 kW |
| Engine code | D4F 740 |
| Mileage | 89 000 km |
| Color | glacier white / OV369 |
| VIN | VF1CRCS0H45898047 |
| Mfr. code | 8200906814A |
| OEM code | 8201590638A |
Category: Wiper turn signal indicator stalk/switch
Donor vehicle photos

1 / 12
Similar items
Rokturu komplekts
Renault · Clio III · 2010 · 1.2L
121.19 €MDV71573
Rokturu komplekts
Renault · Clio III · 2009 · 1.5L 63kW
111.09 €MDV76177

Rokturu komplekts
Renault · Clio III · 2011 · 1.2L 55kW
70.70 €MDV87139

Rokturu komplekts
Renault · Clio III · 2010 · 1.2L
60.60 €MDV86641
Rokturu komplekts
Renault · Clio III · 2012 · 1.2L 55kW
90.00 €MDV101903

Rokturu komplekts
Renault · Clio III · 2011 · 1.6L 82kW
70.00 €MDV98359








