
1 / 9
Rokturu komplekts
SKU: MDV80221
70.70 €
Rakstīt WhatsApp| Marka | Renault |
| Modelis | Clio III |
| Gads | 2011 |
| Virsbūve | Hečbeks |
| Degviela | Benzīns |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.2L 55 kW |
| Dzinēja kods | D4F 740 |
| Nobraukums | 89 000 km |
| Krāsa | glacier white / OV369 |
| VIN | VF1CRCS0H45898047 |
| Ražotāja kods | 8200906814A |
| OEM kods | 8201590638A |
Kategorija: Rokturu komplekts
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 12
Līdzīgas preces
Rokturu komplekts
Renault · Clio III · 2010 · 1.2L
121.19 €MDV71573
Rokturu komplekts
Renault · Clio III · 2009 · 1.5L 63kW
111.09 €MDV76177

Rokturu komplekts
Renault · Clio III · 2011 · 1.2L 55kW
70.70 €MDV87139

Rokturu komplekts
Renault · Clio III · 2010 · 1.2L
60.60 €MDV86641
Rokturu komplekts
Renault · Clio III · 2012 · 1.2L 55kW
90.00 €MDV101903

Rokturu komplekts
Renault · Clio III · 2011 · 1.6L 82kW
70.00 €MDV98359








