1 / 12
Rokturu komplekts
SKU: MDV76177
111.09 €
Rakstīt WhatsApp| Marka | Renault |
| Modelis | Clio III |
| Gads | 2009 |
| Virsbūve | Hečbeks |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.5L 63 kW |
| Dzinēja kods | K9K 766 |
| Nobraukums | 186 000 km |
| Krāsa | red / TENNJ |
| VIN | VF1BRCF0H43697553 |
| Ražotāja kods | 88103009260 |
| OEM kods | 88102003260 |
| Citi kodi | 8200906799A |
Kategorija: Rokturu komplekts
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 12
Līdzīgas preces
Rokturu komplekts
Renault · Clio III · 2010 · 1.2L
121.19 €MDV71573

Rokturu komplekts
Renault · Clio III · 2011 · 1.2L 55kW
70.70 €MDV80221

Rokturu komplekts
Renault · Clio III · 2011 · 1.2L 55kW
70.70 €MDV87139

Rokturu komplekts
Renault · Clio III · 2010 · 1.2L
60.60 €MDV86641
Rokturu komplekts
Renault · Clio III · 2012 · 1.2L 55kW
90.00 €MDV101903

Rokturu komplekts
Renault · Clio III · 2011 · 1.6L 82kW
70.00 €MDV98359
