
1 / 10
Drošinātāju bloks
SKU: MDV80283
5.00 €
Chat on WhatsApp| Make | Volkswagen |
| Model | Golf Plus |
| Year | 2007 |
| Body | Hatchback |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.9L 77 kW |
| Engine code | BXE |
| Mileage | 143 728 km |
| Color | black magic / LC9Z |
| VIN | WVWZZZ1KZ7W625457 |
| Mfr. code | 1K0937125A |
| OEM code | 017183071 |
| Other codes | 1K0937129A |
Category: Fuse module
Donor vehicle photos

1 / 11
Similar items

Dzinēja vadības bloks
Volkswagen · Golf Plus · 2006 · 1.9L 77kW
15.15 €MDV95104

Komforta modulis
Volkswagen · Golf Plus · 2006 · 1.4L 1kW
10.10 €MDV13982

Radio / CD/DVD atskaņotājs / navigācija
Volkswagen · Golf Plus · 2011 · 1.6L 77kW
10.10 €MDV91560

Gaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā)
Volkswagen · Golf Plus · 2011 · 1.6L 77kW
10.10 €MDV91455

Gaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā)
Volkswagen · Golf Plus · 2010 · 1.6L
10.10 €MDV64690

Gaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā)
Volkswagen · Golf Plus · 2006 · 1.4L 1kW
10.10 €MDV15152



