
1 / 10
Drošinātāju bloks
SKU: MDV80283
5.00 €
Написать в WhatsApp| Марка | Volkswagen |
| Модель | Golf Plus |
| Год | 2007 |
| Кузов | Хэтчбек |
| Топливо | Дизельное топливо |
| КПП | Механическая |
| Двигатель | 1.9L 77 kW |
| Код двигателя | BXE |
| Пробег | 143 728 км |
| Цвет | black magic / LC9Z |
| VIN | WVWZZZ1KZ7W625457 |
| Код произв. | 1K0937125A |
| OEM код | 017183071 |
| Другие коды | 1K0937129A |
Категория: Блок предохранителей
Фото донорского авто

1 / 11
Похожие товары

Dzinēja vadības bloks
Volkswagen · Golf Plus · 2006 · 1.9L 77kW
15.15 €MDV95104

Komforta modulis
Volkswagen · Golf Plus · 2006 · 1.4L 1kW
10.10 €MDV13982

Radio / CD/DVD atskaņotājs / navigācija
Volkswagen · Golf Plus · 2011 · 1.6L 77kW
10.10 €MDV91560

Gaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā)
Volkswagen · Golf Plus · 2011 · 1.6L 77kW
10.10 €MDV91455

Gaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā)
Volkswagen · Golf Plus · 2010 · 1.6L
10.10 €MDV64690

Gaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā)
Volkswagen · Golf Plus · 2006 · 1.4L 1kW
10.10 €MDV15152



