
1 / 6
Gaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā)
SKU: MDV91455
10.10 €
Написать в WhatsApp| Марка | Volkswagen |
| Модель | Golf Plus |
| Год | 2011 |
| Кузов | Хэтчбек |
| Топливо | Дизельное топливо |
| КПП | Механическая |
| Двигатель | 1.6L 77 kW |
| Код двигателя | CAYC |
| Пробег | 53 000 км |
| Цвет | reflex silver / LA7W |
| VIN | WVWZZZ1KZBW561478 |
| Код произв. | 7N0907426K |
| OEM код | 5HB00975150 |
Фото донорского авто

1 / 12
Похожие товары

Gaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā)
Volkswagen · Golf Plus · 2010 · 1.6L
10.10 €MDV64690

Gaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā)
Volkswagen · Golf Plus · 2006 · 1.4L 1kW
10.10 €MDV15152

Gaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā)
Volkswagen · Golf Plus · 2007 · 1.6L 85kW
10.10 €MDV38454

Dzinēja vadības bloks
Volkswagen · Golf Plus · 2006 · 1.9L 77kW
15.15 €MDV95104

Komforta modulis
Volkswagen · Golf Plus · 2006 · 1.4L 1kW
10.10 €MDV13982
Pārnesumkārbas vadības bloks
Volkswagen · Golf Plus · 2007 · 1.6L
50.50 €MDV70681


