
1 / 6
Gaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā)
SKU: MDV91455
10.10 €
Rakstīt WhatsApp| Marka | Volkswagen |
| Modelis | Golf Plus |
| Gads | 2011 |
| Virsbūve | Hečbeks |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.6L 77 kW |
| Dzinēja kods | CAYC |
| Nobraukums | 53 000 km |
| Krāsa | reflex silver / LA7W |
| VIN | WVWZZZ1KZBW561478 |
| Ražotāja kods | 7N0907426K |
| OEM kods | 5HB00975150 |
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 12
Līdzīgas preces

Gaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā)
Volkswagen · Golf Plus · 2010 · 1.6L
10.10 €MDV64690

Gaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā)
Volkswagen · Golf Plus · 2006 · 1.4L 1kW
10.10 €MDV15152

Gaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā)
Volkswagen · Golf Plus · 2007 · 1.6L 85kW
10.10 €MDV38454

Dzinēja vadības bloks
Volkswagen · Golf Plus · 2006 · 1.9L 77kW
15.15 €MDV95104

Komforta modulis
Volkswagen · Golf Plus · 2006 · 1.4L 1kW
10.10 €MDV13982
Pārnesumkārbas vadības bloks
Volkswagen · Golf Plus · 2007 · 1.6L
50.50 €MDV70681


