
1 / 7
Pārslēgšanas mehanisms (kulisa)
SKU: MDV81110
15.15 €
Chat on WhatsApp| Make | Renault |
| Model | Scenic III - Grand scenic III |
| Year | 2010 |
| Body | MPV / Minivan |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.5L 78 kW |
| Engine code | K9K 832 |
| Mileage | 137 732 km |
| Color | vert vetiver / TEDNH |
| VIN | VF1JZ0BB643436510 |
| Mfr. code | 8201021402 |
| OEM code | 9612434K |
Category: Gear shifter/selector
Donor vehicle photos

1 / 11
Similar items

Pārslēgšanas mehanisms (kulisa)
Renault · Scenic III - Grand scenic III · 2010 · 1.4L
20.20 €MDV57168

Cita veida salona detaļa
Renault · Scenic III - Grand scenic III · 2011 · 1.5L 81kW
5.00 €MDV105661

Parkošanas (PDC) vadības bloks
Renault · Scenic III - Grand scenic III · 2010 · 1.9L 96kW
10.00 €MDV94536

Dzinējs
Renault · Scenic III - Grand scenic III · 2010 · 1.5L 78kW
500.00 €MDV71348

Dzinējs
Renault · Scenic III - Grand scenic III · 2011 · 1.5L 81kW
500.00 €MDV71219

Dzinējs
Renault · Scenic III - Grand scenic III · 2010 · 1.5L 78kW
500.00 €MDV68334











