
1 / 8
Gaisa kondicioniera kompresors (sūknis)
SKU: MDV81395
20.20 €
Chat on WhatsApp| Make | Mini |
| Model | Cooper Countryman R60 |
| Year | 2011 |
| Body | SUV / Off-Road |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.6L 82 kW |
| Engine code | N47 C16 A |
| Mileage | 96 000 km |
| Color | royal grey / A48 |
| VIN | WMWZD32040WL40899 |
| Mfr. code | 0964089162 |
| OEM code | 9213175 |
| Other codes | CMP01R134A |
Category: Air conditioning (A/C) compressor (pump)
Donor vehicle photos

1 / 12
Similar items

Gaisa kondicioniera kompresors (sūknis)
Mini · Cooper Countryman R60 · 2014 · 2.0L 105kW
20.20 €MDV90868

Mazā radiatora ventilators
Mini · Cooper Countryman R60 · 2011 · 1.6L 82kW
15.15 €MDV81412

Gaisa vārsta motoriņš
Mini · Cooper Countryman R60 · 2011 · 1.6L 82kW
10.10 €MDV81408

Gaisa vārsta motoriņš
Mini · Cooper Countryman R60 · 2011 · 1.6L 82kW
5.00 €MDV81399

Gaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā)
Mini · Cooper Countryman R60 · 2011 · 1.6L 82kW
30.29 €MDV80181

Ģenerators
Mini · Cooper Countryman R60 · 2014 · 2.0L 105kW
15.15 €MDV91157









