
1 / 9
Gaisa kondicioniera kompresors (sūknis)
SKU: MDV90868
20.20 €
Chat on WhatsApp| Make | Mini |
| Model | Cooper Countryman R60 |
| Year | 2014 |
| Body | SUV / Off-Road |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 2.0L 105 kW |
| Engine code | N47C20A |
| Mileage | 111 000 km |
| Color | light white / B15 |
| VIN | WMWZB72000WS38867 |
| Mfr. code | 05299602462 |
| OEM code | 9213175 |
| Other codes | CMP01R134A |
Category: Air conditioning (A/C) compressor (pump)
Donor vehicle photos

1 / 13
Similar items

Gaisa kondicioniera kompresors (sūknis)
Mini · Cooper Countryman R60 · 2011 · 1.6L 82kW
20.20 €MDV81395

Mazā radiatora ventilators
Mini · Cooper Countryman R60 · 2011 · 1.6L 82kW
15.15 €MDV81412

Gaisa vārsta motoriņš
Mini · Cooper Countryman R60 · 2011 · 1.6L 82kW
10.10 €MDV81408

Gaisa vārsta motoriņš
Mini · Cooper Countryman R60 · 2011 · 1.6L 82kW
5.00 €MDV81399

Gaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā)
Mini · Cooper Countryman R60 · 2011 · 1.6L 82kW
30.29 €MDV80181

Ģenerators
Mini · Cooper Countryman R60 · 2014 · 2.0L 105kW
15.15 €MDV91157








