
1 / 8
Pasažiera drošības spilvens
SKU: MDV91861
151.49 €
Chat on WhatsApp| Make | Mini |
| Model | Cooper Countryman R60 |
| Year | 2014 |
| Body | SUV / Off-Road |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 2.0L 105 kW |
| Engine code | N47C20A |
| Mileage | 111 000 km |
| Color | light white / B15 |
| VIN | WMWZB72000WS38867 |
| Mfr. code | 9811196 |
| OEM code | 30040039 |
| Other codes | 623817900A |
Category: Passenger airbag
Donor vehicle photos

1 / 13
Similar items

Jumta gaisa spilvens
Mini · Cooper Countryman R60 · 2011 · 1.6L 82kW
50.50 €MDV90699
Stūres drošības spilvens
Mini · Cooper Countryman R60 · 2011 · 1.6L 82kW
141.38 €MDV80697

Gaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā)
Mini · Cooper Countryman R60 · 2011 · 1.6L 82kW
30.29 €MDV80181

Ģenerators
Mini · Cooper Countryman R60 · 2014 · 2.0L 105kW
15.15 €MDV91157

Spogulis (elektriski vadāms)
Mini · Cooper Countryman R60 · 2014 · 2.0L 105kW
20.20 €MDV91028

Gaisa kondicioniera kompresors (sūknis)
Mini · Cooper Countryman R60 · 2014 · 2.0L 105kW
20.20 €MDV90868






