
1 / 8
Pasažiera drošības spilvens
SKU: MDV91861
151.49 €
Написать в WhatsApp| Марка | Mini |
| Модель | Cooper Countryman R60 |
| Год | 2014 |
| Кузов | Внедорожник |
| Топливо | Дизельное топливо |
| КПП | Механическая |
| Двигатель | 2.0L 105 kW |
| Код двигателя | N47C20A |
| Пробег | 111 000 км |
| Цвет | light white / B15 |
| VIN | WMWZB72000WS38867 |
| Код произв. | 9811196 |
| OEM код | 30040039 |
| Другие коды | 623817900A |
Категория: Надувная подушка для пассажира
Фото донорского авто

1 / 13
Похожие товары

Jumta gaisa spilvens
Mini · Cooper Countryman R60 · 2011 · 1.6L 82kW
50.50 €MDV90699
Stūres drošības spilvens
Mini · Cooper Countryman R60 · 2011 · 1.6L 82kW
141.38 €MDV80697

Gaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā)
Mini · Cooper Countryman R60 · 2011 · 1.6L 82kW
30.29 €MDV80181

Ģenerators
Mini · Cooper Countryman R60 · 2014 · 2.0L 105kW
15.15 €MDV91157

Spogulis (elektriski vadāms)
Mini · Cooper Countryman R60 · 2014 · 2.0L 105kW
20.20 €MDV91028

Gaisa kondicioniera kompresors (sūknis)
Mini · Cooper Countryman R60 · 2014 · 2.0L 105kW
20.20 €MDV90868






