
1 / 6
Dzinēja pārsega skaņas izolācija
SKU: MDV82684
15.15 €
Chat on WhatsApp| Make | Skoda |
| Model | Octavia Mk2 (1Z) |
| Year | 2010 |
| Body | Estate / Wagon |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.6L 77 kW |
| Engine code | CAYC |
| Mileage | 141 208 km |
| Color | arctic green / LF7W |
| VIN | TMBGT21Z3A2084030 |
| Mfr. code | 1Z0863831A |
Category: Engine bonnet/hood sound/heat insulation
Donor vehicle photos

1 / 12
Similar items

Dzinēja pārsega skaņas izolācija
Skoda · Octavia Mk2 (1Z) · 2009 · 1.9L 77kW
15.15 €MDV82713

Dzinēja pārsega skaņas izolācija
Skoda · Octavia Mk2 (1Z) · 2011 · 1.6L 77kW
15.30 €MDV88401

Priekšējais režģis
Skoda · Octavia Mk2 (1Z) · 2008 · 1.9L 77kW
25.00 €MDV102318

Priekšējais bamperis
Skoda · Octavia Mk2 (1Z) · 2012 · 1.6L 77kW
45.44 €MDV95326

Priekšējais bamperis
Skoda · Octavia Mk2 (1Z) · 2008 · 1.9L 77kW
35.34 €MDV44566

Priekšējais bamperis
Skoda · Octavia Mk2 (1Z) · 2006 · 1.9L 77kW
25.25 €MDV59094


