
1 / 7
Apakšspārns
SKU: MDV82838
5.00 €
Chat on WhatsApp| Make | Volkswagen |
| Model | PASSAT B6 |
| Year | 2007 |
| Body | Sedan |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.9L 77 kW |
| Engine code | BXE |
| Mileage | 152 059 km |
| Color | reflex silver / LA7W |
| VIN | WVWZZZ3CZ7P124169 |
| Mfr. code | 3C0805912A |
| OEM code | 3C0805912 |
Category: Front wheel arch liner splash guards
Donor vehicle photos

1 / 11
Similar items

Apakšspārns
Volkswagen · PASSAT B6 · 2009 · 2.0L 103kW
10.10 €MDV92598

Apakšspārns
Volkswagen · PASSAT B6 · 2007 · 2.0L
10.10 €MDV92583

Apakšspārns
Volkswagen · PASSAT B6 · 2009 · 2.0L 103kW
15.15 €MDV41817

Apakšspārns
Volkswagen · PASSAT B6 · 2008 · 1.9L
10.10 €MDV81051

Apakšspārns
Volkswagen · PASSAT B6 · 2009 · 2.0L 103kW
10.10 €MDV92663

Apakšspārns
Volkswagen · PASSAT B6 · 2006 · 2.0L 103kW
10.10 €MDV20907


