
1 / 7
Apakšspārns
SKU: MDV82838
5.00 €
Rakstīt WhatsApp| Marka | Volkswagen |
| Modelis | PASSAT B6 |
| Gads | 2007 |
| Virsbūve | Sedans |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.9L 77 kW |
| Dzinēja kods | BXE |
| Nobraukums | 152 059 km |
| Krāsa | reflex silver / LA7W |
| VIN | WVWZZZ3CZ7P124169 |
| Ražotāja kods | 3C0805912A |
| OEM kods | 3C0805912 |
Kategorija: Apakšspārns
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 11
Līdzīgas preces

Apakšspārns
Volkswagen · PASSAT B6 · 2009 · 2.0L 103kW
10.10 €MDV92598

Apakšspārns
Volkswagen · PASSAT B6 · 2007 · 2.0L
10.10 €MDV92583

Apakšspārns
Volkswagen · PASSAT B6 · 2009 · 2.0L 103kW
15.15 €MDV41817

Apakšspārns
Volkswagen · PASSAT B6 · 2008 · 1.9L
10.10 €MDV81051

Apakšspārns
Volkswagen · PASSAT B6 · 2009 · 2.0L 103kW
10.10 €MDV92663

Apakšspārns
Volkswagen · PASSAT B6 · 2006 · 2.0L 103kW
10.10 €MDV20907


