
1 / 5
Kvēlsveču relejs
SKU: MDV84001
5.00 €
Chat on WhatsApp| Make | Nissan |
| Model | Qashqai |
| Year | 2011 |
| Body | SUV / Off-Road |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.5L 81 kW |
| Engine code | K9K 430 |
| Mileage | 126 000 km |
| Color | silver / KY0 |
| VIN | SJNFCAJ10U2423772 |
| Mfr. code | 8200558438A |
| OEM code | RCS812 |
Category: Glow plug pre-heat relay
Donor vehicle photos

1 / 11
Similar items

Kvēlsveču relejs
Nissan · Qashqai · 2011 · 1.6L 96kW
5.00 €MDV100248

Kvēlsveču relejs
Nissan · Qashqai · 2010 · 1.5L 78kW
5.00 €MDV95668
Drošības jostu brīdinājuma relejs
Nissan · Qashqai · 2014 · 1.2L 85kW
20.00 €MDV96919

Cita veida releji
Nissan · Qashqai · 2014 · 1.2L 85kW
5.00 €MDV97512

Radio / CD/DVD atskaņotājs / navigācija
Nissan · Qashqai · 2012 · 1.5L 81kW
50.00 €MDV105822

Gaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā)
Nissan · Qashqai · 2010 · 1.5L 78kW
10.10 €MDV73649






